Nasze magazyny energii posiadają intuicyjną instrukcję obsługi w języku polskim, która w łatwy sposób umożliwi ich prawidłową instalację.

Dodatkowo zapewniamy pomoc techniczną w postaci infolinii z naszym ekspertem, który w razie pytań lub problemów pomoże Państwu  telefonicznie przeprowadzić instalację krok po kroku.

Infolinia:  +48 531 50 40 37
e-mail: serwis@magazynyenergii.pl

W przypadku awarii magazynu energii lub problemów z jego poprawnym działaniem zgłaszają Państwo do nas problem poprzez: serwis@magazynyenergii.pl Mailowo zostaną Państwo poinformowani o dalszej procedurze związanej z serwisem magazynu.

Procedura serwisowa wygląda następująco:
1. Zgłoszenie problemu: serwis@magazynyenergii.pl 

2. Kontakt mailowy z informacją zwrotną o procedurze serwisowej.

3. Kontakt telefoniczny i próba zdalnej pomocy technicznej.

4. Odesłanie magazynu pod wskazany adres w procedurze.

5. Diagnostyka urządzenia.

6. Informacja zwrotna (naprawienie magazynu energii lub informacja o konieczności jego reklamacji).

7. W przypadku naprawy magazynu energii zostanie on odesłany z informacją zwrotną opisującą problem, który został naprawiony. W przypadku braku możliwości naprawy magazynu energii (niewynikającej z nieprawidłowego montażu) lub zdiagnozowaniu jego  wady fabrycznej zostanie uruchomiona procedura reklamacji i zostanie Państwu wydany nowy magazyn.

×

  Zapytaj o ofertę

  Przetwarzanie danych *

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Solar Energy Development sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Zobacz więcej >

  Informacje handlowe *

  * Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Solar Energy Development sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną. Zobacz więcej >

  Kontakt

  Nr telefonu

  (+48) 533 933 539

  pl_PL