img
Magazyny energii

IDEALNE ROZWIĄZANIE DO ZDOBYCIA NIEZALEŻNOŚCI ENERGETYCZNEJ

Sieć elektroenergetyczna to złożony system, w którym podaż i zapotrzebowanie na energię elektryczną muszą być w każdym momencie równe. Magazynowanie energii odgrywa ważną rolę w tym procesie równoważenia i pomaga stworzyć bardziej elastyczny i niezawodny system sieci.

Schemat działania magazynu energii jest stosunkowo prosty. Jeśli produkujemy energię elektryczną z instalacji fotowoltaicznej (lub innych odnawialnych źródeł energii), to jej nadwyżka zostanie przechowana w magazynie energii i może zostać w każdej chwili zostać oddana w postaci energii elektrycznej. Dodatkowo, jeżeli pobieramy prąd od lokalnego dostawcy, to domowy magazyn energii – w razie problemów z dostawą prądu – zapewni nam kompletną niezależność.
Magazyny energii mogą pełnić dwie podstawowe funkcje. Po pierwsze: sprawdzą się doskonale u osób, które mają zamontowane instalacje fotowoltaiczne lub przetwarzają energię z innych odnawialnych źródeł. Po drugie: magazyn energii może składować energię pozyskaną z sieci publicznej. W obu przypadkach pozyskana energia jest składowana w magazynie energii, czyli specjalnym akumulatorze.

 • Zasilanie awaryjne
 • Elastyczny montaż
 • Niski koszt
 • Możliwość rozbudowy
 • Przesuwanie obciążenia szczytowego
 • Wsparcie techniczne
 • 10-letnia gwarancja
Skontaktuj się z Nami

Zobacz naszą inatalację pokazową w Poznaniu

Masz pytania? Zadzwoń

(+48) 533 933 539

Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas

biuro@magazynyenergii.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt 8:00 - 16:00
Sobota - Niedziela: Zamknięte
img
×

  Zapytaj o ofertę

  Przetwarzanie danych *

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Solar Energy Development sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Zobacz więcej >

  Informacje handlowe *

  * Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Solar Energy Development sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną. Zobacz więcej >

  Kontakt

  Nr telefonu

  (+48) 533 933 539

  pl_PL